Translate

11. септембар 2018.

ТАЈНА ПРАЗНИКА: Усековање главе Светог Јована Крститеља


ИКОНОПИСНА РАДИОНИЦА МАНАСТИРА ВИСОКИ ДЕЧАНИ

Нема коментара:

Постави коментар