Translate

08. фебруар 2016.

ДУХОВНИЦИ: Протојереј-ставрофор Дејан Дејановић 1930-2016

Црква Светог мученика Трифуна, Београд
извор: Duhovnici, 7.2.2016.

Нема коментара:

Постави коментар