Translate

29. јул 2015.

ХЕРУВИМСКА ПЕСМА

     СВЕТОГОРСКИ ПРОТОПСАЛТ Старац Дионисије Фирфирис
фото: НОСТАЛГИЈА

Нема коментара:

Постави коментар